OBORNICKA PIŁKA RĘCZNA - TRADYCJA - DUMA - PRESTIŻ

I Liga Kobiet

KONIEC SEZONU 2016/2017

VS

26:25

13 MAJ 2017

SKF KPR Sparta Oborniki

VS

MMKA Jutrzenka Płock


II Liga - Mężczyźni

29 KWIETNIA|14:30

SKS Orlik Brzeg

VS

SKF KPR Sparta Oborniki

21-20

22 Kwietnia 2017

SKF KPR Sparta Oborniki

VS

LKS OSiR KomprachciceII Liga - Meżczyzn

Strona główna

Żagiew za silna dla Sparty.

Faworytem spotkania przy Obrzyckiej był vice lider rozgrywek Żagiew Dzierżoniów. Gospodarze stawili opór rywalom tylko w pierwszej połowie spotkania ostatecznie ulegając 21 : 27.

Wynik meczu otworzył Hubert Narożny. Świeżo upieczony kadrowicz dał w ataku próbkę swoich możliwości, zdobywając w całym meczu 8 bramek. Dobrze w pierwszej połowie radziliśmy sobie w defensywie, Paweł Rybarczyk w bramce  był trudną zaporą dla zawodników z Dzierżoniowa. Niestety kilka błędów w ataku pozycyjnym, głównie przy rzutach z prawej strony boiska sprawiły, że na przerwę gospodarze schodzili przegrywając 9 : 14. W drugiej odsłonie gospodarze, głównie za sprawą Błażeja Kwiatkowskiego  i Sebastiana Kustonia zaczęli odrabiać straty ale wtedy sędziowie spotkania widzieli Spartę broniącą w polu bramkowym, za co dyktowane były rzuty z 7 metrów.  W całym spotkaniu 8 rzutów karnych dla gości w spornych sytuacjach nie ułatwiało walki z Żagwią. Mimo tego w sobotę goście, którzy liczą na awans do I ligi, byli lepsi ostatecznie wygrywając 6 bramkami. SKF Sparta Oborniki – Żagiew Dzierżoniów 21 : 27.

Sparta: Rybarczyk, Kustoń, Wtorek, Narożny 8, Kwiatkowski 7, Ratajczak J. 1, Cieśla 4, Sztuba 1, Włudarczak Michał, Włudarczak Maciej, Pachulicz, Kołodziej, Myszkowski, Haraj.


Nasi sponsorzy

Galeria

Zaloguj się