OBORNICKA PIŁKA RĘCZNA - TRADYCJA - DUMA - PRESTIŻ

I Liga Kobiet

KONIEC SEZONU 2016/2017

VS

26:25

13 MAJ 2017

SKF KPR Sparta Oborniki

VS

MMKA Jutrzenka Płock


II Liga - Mężczyźni

29 KWIETNIA|14:30

SKS Orlik Brzeg

VS

SKF KPR Sparta Oborniki

21-20

22 Kwietnia 2017

SKF KPR Sparta Oborniki

VS

LKS OSiR KomprachciceII Liga - Meżczyzn

Strona główna

Akademia Spartan gościć będzie SPORTCAMP Szczecin.

5-6.12. 2015 - Odbędzie się pierwsze spotkanie Mikołajkowe naszych młodych szczypiornistów. Zmierzą się z zespołem SportCamp Szczecin a my będziemy dumnie wspierać naszych przedstawicieli.

AKADEMIA SPARTAN

 

Przyglądamy się różnym systemom szkoleniowym najmłodszych , staramy się wychować małych szczypiornistów , w każdym z nich widzimy potencjał, ponieważ piłka ręczna to przede wszystkim pasja połączona z pracą. W metodyce nauczania chcemy  wykorzystać to co uważamy za najlepsze  z uznanych systemów szkoleniowych w Europie. Mamy nadzieję, że w przyszłości wychowanek  Akademii  Spartan wystąpi z Orłem na piersi a my będziemy śledzić jego rozwój . Drodzy Rodzice to z całą pewnością może być Twoje dziecko.

Zajęcia są prowadzone przez trenerów piłki ręcznej takich jak:  Urszula Filoda, Kinga Olenderek, Jan Okpisz . Treningi odbywają się dwa razy w tygodniu w Hali Sportowej Obornickiego Centrum Sportu przy ul. Obrzyckiej 88 , we wtorek godz. 16.30 - 17.30 oraz czwartki 16.30-17.30. Wszystkich serdecznie zapraszamy.

"Pasja jest absolutnie konieczna do osiągnięcia długotrwałego sukcesu jakiegokolwiek rodzaju"- Donald TrumpNasi sponsorzy

Galeria

Zaloguj się