OBORNICKA PIŁKA RĘCZNA - TRADYCJA - DUMA - PRESTIŻ

I Liga Kobiet

KONIEC SEZONU 2016/2017

VS

26:25

13 MAJ 2017

SKF KPR Sparta Oborniki

VS

MMKA Jutrzenka Płock


II Liga - Mężczyźni

29 KWIETNIA|14:30

SKS Orlik Brzeg

VS

SKF KPR Sparta Oborniki

21-20

22 Kwietnia 2017

SKF KPR Sparta Oborniki

VS

LKS OSiR KomprachciceII Liga - Meżczyzn

Strona główna

Berło na Planecie Szczypiorniaka dla obornickiej ,,czwórki\'\'.

We wtorek 23 czerwca odbył się ostatni turniej popularnego w naszej gminie turnieju z cyklu ,,Planeta Szczypiorniaka''. Po południu do walki o miejsca i medale przystąpiło 9 zespołów z naszej gminy. Na widowni zasiadła spora ilość kibiców złożona z rodziców, dziadków i sympatyków najmłodszych szczypiornistów. Nie żałowali, emocje sięgały zenitu a ostateczna klasyfikacja musiała poczekać aż do ostatniego meczu.

Planeta to cykl turniejów w piłkę ręczną klas V i młodszych, w którym każda szkoła uczestnicząca jest organizatorem jednego turnieju w roku szkolnym. W sumie grało w turnieju 9 zespołów,  z 5 szkół gminnych: SP 2 Oborniki, SP 3 Oborniki, SP 4 Oborniki, SP Rożnowo i SP Chrustowo. Ostatni turniej kończący cykl organizowała placówka z Rożnowa z trenerem Przemysławem Cebulskim na czele. Po bardzo zaciętym finale turniej wygrała obornicka ,,czwórka'' nieznacznie wyprzedzając zespół Rożnowa. Klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco:

        I.            SP 4 Oborniki V klasa

      II.            SP Rożnowo

    III.            SP 2 Oborniki V klasa

    IV.            SP 3 Oborniki

      V.            SP 2 Oborniki IV klasa

    VI.            SP 2 Oborniki dziewczęta i SP 4 Oborniki IV klasa

  VII.            SP Chrustowo

VIII.            SP 3 Oborniki dziewczęta

Pamiątkowe medale dyplomy i koszulki z logo ,,Planety" wręczyli będący na zakończeniu burmistrz Tomasz Szrama oraz dyrektorzy wszystkich uczestniczących szkół.  Marcel Ciesiółka za postawę Fair Play od burmistrza Tomasza Szramy i dyrektor Justyny Bartol - Janasek otrzymał piłkę ręczną. Wszyscy uczestnicy, zawodnicy, działacze i kibice zjedli kiełbasę z grilla, którą ufundował Marek Nogaj a także zjedli okolicznościowy tort, który przygotowali Państwo Chruściel. Na ustach wszystkich uczestników malował się uśmiech, który zwiastuje kolejną edycję ,,Planety Szczypiorniaka" już w przyszłym roku szkolnym.

 Nasi sponsorzy

Galeria

Zaloguj się