LKS OSiR Komprachcice

II Liga - Meżczyzn

Strona główna

MKS Poznań zdobyty.

Spartanie pokonali poznański MKS 31:23. W zespole gospodarzy wystąpił wychowanek SKFu Wojciech Zaczkiewicz. Spotkanie nie odbyło się w wyznaczonym terminie z powodu wyjazdu Huberta Narożnego na zgrupowanie kadry narodowej. Jak na ironię dziś Hubert nie wystąpił. W Obornikach zatrzymała go wysoka gorączka.

Początek meczu był wyrównany. Obie ekipy grały na wymianę ciosów aż do 20 minuty. Wtedy Spartanie zaczęli mocniej bronić i biegać do kontry. Duża w tym zasługa Michała Eitnera, który rozegrał kolejne dobre zawody. Do szatni schodzimy przy stanie 17 :12. Po zmianie stron nie pozostawiamy złudzeń młodszym kolegom z MKSu. Efektowne kontry w wykonaniu Spartan dają w 45 minucie prowadzenie 27 : 14. Od tego momentu w szeregi naszego zespołu wkradła się myśl że mecz już jest wygrany. Słabsza postawa w obronie spowodowała zniwelowanie strat do 8 bramek. Mecz kończy się zwycięstwem SKFu 31 : 23. Sparta :Rybarczyk, Nowak 2, Matuszak 1, Ratajczak 7, Surma 6, Eitner 8, Goman, Wosicki, Sztuba 6, Kuliński 1.