OBORNICKA PIŁKA RĘCZNA - TRADYCJA - DUMA - PRESTIŻ

I Liga Kobiet

KONIEC SEZONU 2016/2017

VS

26:25

13 MAJ 2017

SKF KPR Sparta Oborniki

VS

MMKA Jutrzenka Płock


II Liga - Mężczyźni

29 KWIETNIA|14:30

SKS Orlik Brzeg

VS

SKF KPR Sparta Oborniki

21-20

22 Kwietnia 2017

SKF KPR Sparta Oborniki

VS

LKS OSiR KomprachciceII Liga - Meżczyzn

Strona główna

Młodzi Spartanie wygrywają w Wągrowcu.

Kolejny udany turniej ligowy mają za sobą chłopcy rocznik 2003 i młodsi. W minioną sobotę byli w Wągrowcu gdzie wygrali z Nielbą I, Nielbą II Wągrowiec i Wosztyniakiem Wolsztyn.

Najważniejszy mecz odbył się w pierwszej kolejności. Nielba I Wągrowiec i Sparta w ostatnim turnieju podzieliły się punktami. Tym razem lepsi okazali się oborniczanie wygrywając 12 : 9. Pozostałe wyniki:
Nielba II Wągrowiec - SKF KPR Sparta Oborniki  4 : 23
Wolsztyniak Wolsztyn - SKF KPR Sparta Oborniki 3 : 9

Po turnieju zawodnicy z trenerem Przemysławem Cebulskim udali się do wągrowieckiego aquaparku rozluźnić się po trudnych ligowych grach. Na tym jednak atrakcje się nie skończyły. Po parku wodnym wszyscy udali się do Ośrodka Sportu i Rekreacji gdzie rozgrywany był Międzynarodowy Turniej Piłki Ręcznej Kadr Narodowych B, w którym brały udział Dania, Norwegia, Hiszpania i Polska. Spartanom udało się obejrzeć dwa spotkania Hiszpania - Norwegia i Polska - Dania. Po meczach nasi zawodnicy zrobili sobie zdjęcia z Kadrą oraz legendarnymi medalistami Mistrzostw Świata Damianem Wleklakiem i Marcinem Lijewskim. Ten ostatni to również jedyny polski triumfator w Lidze Mistrzów. Wraz z HSV Hamburg wywalczył te najcenniejsze trofeum przed trzema laty. Obecnie są trenerami zaplecza reprezentacji Michaela Bieglera. Po tym niezwykle udanym dniu, zmęczeni ale naładowani szczypiorniakiem wróciliśmy do Obornik. Dziękujemy sponsorom za wsparcie naszego wyjazdu. Kolejny turniej ligowy w Obornikach, na który serdecznie zapraszamy.


Nasi sponsorzy

Galeria

Zaloguj się