OBORNICKA PIŁKA RĘCZNA - TRADYCJA - DUMA - PRESTIŻ

I Liga Kobiet

KONIEC SEZONU 2016/2017

VS

26:25

13 MAJ 2017

SKF KPR Sparta Oborniki

VS

MMKA Jutrzenka Płock


II Liga - Mężczyźni

29 KWIETNIA|14:30

SKS Orlik Brzeg

VS

SKF KPR Sparta Oborniki

21-20

22 Kwietnia 2017

SKF KPR Sparta Oborniki

VS

LKS OSiR KomprachciceII Liga - Meżczyzn

Strona główna

Niespodzianka w Dzierżoniowie.

Szczypiorniści obornickiej Sparty niespodziewanie pokonali faworyzowaną Żagiew. Punkty są tym bardziej cenne bo wywalczone na wyjeździe. Relację z Dolnego Śląska przekazał trener naszej drużyny Marek Arciszewski.

,, Pojechaliśmy do Dzierżoniowa powalczyć o punkty. Jestem zadowolony z postawy wszystkich zawodników. Z uwagi na nieobecność kilku graczy postanowiliśmy z Tomkiem Witaszakiem, że pomoże chłopakom tym razem nie z ławki trenerskiej ale w szeregach naszych podopiecznych. Cóż dużo mówić, zrobił różnicę na boisku nie tylko swoją postawą w tym meczu. Myślę, że przekazywanie wiedzy i umiejętności a wdrażanie tego wszystkiego w sytuacji startowej jest niezmiernie ważne dla tych młodych zawodników grających obok niego. Reszta udźwignęła ciężar i pokazała że trzeba się z nami namęczyć żeby coś ugrać. W bramce fenomenalnie Wtorek, ale duża w tym zasługa obrony, która nie pozwalała rozwinąć skrzydeł zawodnikom Żagwi. Atmosfera była naprawdę dobra i mimo iż do przerwy przegrywaliśmy dwoma bramkami wiedzieliśmy, że wystarczy poprawić skuteczność i wywozimy dwa punkty. Tak się stało w drugiej połowie i po dobrym meczu zasłużenie wygrywamy z jednym z kandydatów do awansu. Cieszył się z nami prezes SKF Sparty Przemysław Cebulski, który niespodziewanie zjawił się na naszym meczu. Okazało się że przyniósł nam szczęście.‘’

Sparta: Wtorek, Kustoń, Rybarczyk, Golczyński 3, Ratajczak J. 6, Kołodziej 1, Okpisz 1, Wosicki 3, Tepper 2, Sztuba 1, Eitner 3, Witaszak 3, Ratajczak 4.


Nasi sponsorzy

Galeria

Zaloguj się