OBORNICKA PIŁKA RĘCZNA - TRADYCJA - DUMA - PRESTIŻ

I Liga Kobiet

KONIEC SEZONU 2016/2017

VS

26:25

13 MAJ 2017

SKF KPR Sparta Oborniki

VS

MMKA Jutrzenka Płock


II Liga - Mężczyźni

29 KWIETNIA|14:30

SKS Orlik Brzeg

VS

SKF KPR Sparta Oborniki

21-20

22 Kwietnia 2017

SKF KPR Sparta Oborniki

VS

LKS OSiR KomprachciceII Liga - Meżczyzn

Strona główna

Przebudzenie mocy ! Mamy pierwsze 2 punkty w sezonie ! Sparta 29-21 Astra

Po czterech porażkach Sparta w końcu zwycięska. Po dobrym meczu pokonujemy Astrę Nową Sól 29-21.

Dla naszej drużyny był to bardzo ważny mecz ze względów mentalnych. Na szczęście nasz zespól podszedł do tego pojedynku odpowiednio i zagrał najlepszy mecz w tym sezonie.
Goście z Nowej Soli w tym meczu prowadzili tylko raz przy stanie 0-1, później na parkiecie rządził i dominował nasz zespół. Dobra obrona, wyprowadzane kontrataki i dobrze zorganizowany atak pozycyjny sprawiły ,że na przerwę schodziliśmy z prowadzeniem 18 - 7. W drugiej połowie z lepszej stronie zaprezentowali się goście zmieniając system obronny na 5-1 a czasami nawet na 4-2. W tym okresie Sparta rozprężona wysokim prowadzeniem popełniała proste błędy w ataku oraz obronie. Ostatecznie jednak wygrywamy po raz pierwszy w tym sezonie 29-21. Kluczem do wygrania tego meczu była przede wszystkim agresywniejsza gra w obronie oraz szybkie kontrataki w pierwszej połowie spotkania ,która tak na prawdę ustaliła cały mecz. 
Teraz naszą drużynę czeka wyjazd do Konina na mecz ze Startem. Do hali przy ul. Obrzyckiej wrócimy 5 listopada kiedy to podejmować będziemy Tęcze Kościan. 

SKF KPR SPARTA Oboriki 29 (18) - (7) 21 MKST ASTRA Nowy Sól 

SPARTA: Gawlik, Kustoń, Rys, Klemenski 1, Ratajczak J. 4, Ratajczak Sz. 4, Wosicki 2, Narożny 5, Okpisz 5, Grycman 6, Tepper 1, Nowak 1, Sztuba, Surma, Kowalczak

Nasi sponsorzy

Galeria

Zaloguj się