OBORNICKA PIŁKA RĘCZNA - TRADYCJA - DUMA - PRESTIŻ

I Liga Kobiet

KONIEC SEZONU 2016/2017

VS

26:25

13 MAJ 2017

SKF KPR Sparta Oborniki

VS

MMKA Jutrzenka Płock


II Liga - Mężczyźni

29 KWIETNIA|14:30

SKS Orlik Brzeg

VS

SKF KPR Sparta Oborniki

21-20

22 Kwietnia 2017

SKF KPR Sparta Oborniki

VS

LKS OSiR KomprachciceII Liga - Meżczyzn

Strona główna

Seniorzy jadą do Świebodzina.

Dzisiaj o godzinie 18:00 w Świebodzinie Sparta rozegra swój trzeci mecz w tym sezonie. Po dwóch porażkach nasza drużyna chcę przełamać impas i wywieść z "twierdzy" 2 punkty.

     TS ZEW Świebodzin po dwóch spotkaniach ma na swoim koncie 2 pkt. i zajmuje w tabeli 5 miejsce. W ostatniej kolejce przegrali z zespołem z Zielonej Góry 34-23 więc dzisiaj zmierzą się drużyny ,które bardzo chcą się zrehabilitować za mecze w zeszły weekend. Warto dodać ,że będzie to pierwszy mecz ZEWu na własnym parkiecie, W zeszłym sezonie nie przegrali oni żadnego meczu u siebie a jedynym zespołem ,który wywiózł stamtąd  punkt była Sparta.
     Zmartwieniem naszego zespołu może być nie obecność dwóch rozgrywających :Szymona Ratajczaka oraz Adriana Wosickiego, których z gry wykluczają urazy. Niemniej jednak nas zespół jest zdeterminowany i jedzie powalczyć o pełną pulę.

Głos szatni przed meczem:

Hubert Narożny: 
"Po ostatnich dwóch porażkach, chęć zdobycia pierwszych dwóch punktów jest bardzo wysoka. Naszym dzisiejszym rywalem będzie Zew Świebodzin , który nie doznał w poprzednim sezonie porażki na swoim terenie a tylko my byliśmy w stanie wywieść stamtąd punkt. Zapowiada się więc ciekawy mecz i nie interesuje nas nic innego jak tylko dwa punkty."TS ZEW Świebodzin - SKF KPR Sparta Oborniki 
18:00
Miejska Hala Sportowa 

Nasi sponsorzy

Galeria

Zaloguj się