OBORNICKA PIŁKA RĘCZNA - TRADYCJA - DUMA - PRESTIŻ

I Liga Kobiet

KONIEC SEZONU 2016/2017

VS

26:25

13 MAJ 2017

SKF KPR Sparta Oborniki

VS

MMKA Jutrzenka Płock


II Liga - Mężczyźni

29 KWIETNIA|14:30

SKS Orlik Brzeg

VS

SKF KPR Sparta Oborniki

21-20

22 Kwietnia 2017

SKF KPR Sparta Oborniki

VS

LKS OSiR KomprachciceII Liga - Meżczyzn

Strona główna

Seniorzy wracają na Obrzycką.

Już w najbliższą sobotę po ponad 4 miesiącach przerwy do obornickiej hali powrócą rozgrywki II ligi mężczyzn. Seniorzy Sparty podejmą zespół EUKO - UKS Dziewiątka Legnica. Mecz odbędzie się o godzinie 18:00.

W ramach 2 kolejki spotkań II ligi mężczyzn na przeciwko siebie w hali OCS staną SKF KPR Sparta Oborniki oraz EUKO - UKS Dziewiątka Legnica. Obydwie drużyny w swoich pierwszych meczach doznały porażek. Sparta uległa w Swarzędzu (22:20) natomiast nasz przeciwnik okazał się gorszy od drużyny ZEWu Świebodzin (22:34). Jest to więc spotkanie, w którym każda z drużyn będzie szukać pierwszych punktów w sezonie. Niewątpliwie grając przed własną publicznością nasi zawodnicy będą chcieli zdobyć pełną pule. W zdobyciu 2 pkt. powinni już pomóc nasi nowi zawodnicy, którzy z przyczyn formalnych nie mogli zagrać w pierwszym meczu. Mowa tu o Bartku Grycmanie, Dawidzie Klemenskim oraz powracającym po wielu latach do Obornickiej bramki Arturze Gawliku. 

Głos szatni przed meczem:

Szymon Ratajczak: "Po ostatniej porażce w Swarzędzu nie wyobrażamy sobie innego rezultatu niż wywalczenie zwycięstwa przed własną publicznością. Cała drużyna ciężko pracuje na treningach i mam nadzieje, że przełoży się to na wynik w sobotnim meczu z Legnicą."

Jan Okpisz: " Przede wszystkim musimy poprawić skuteczność jeżeli myślimy o wygraniu sobotniego meczu. To była nasza główna bolączka w pierwszym meczu i mocno pracujemy aby poprawić ten aspekt gry. Brakuje nam jeszcze trochę większej cierpliwości w ataku pozycyjnym ,ale z każdym treningiem wygląda to coraz lepiej więc jestem dobrej myśli przed sobotnim spotkaniem."


SKF KPR SPARTA OBORNIKI  - EUKO - UKS Dziewiątka Legnica 
Sobota, 1 października 
Godzina 18:00 
Hala OCS, ul. Obrzycka 88 


Nasi sponsorzy

Galeria

Zaloguj się