OBORNICKA PIŁKA RĘCZNA - TRADYCJA - DUMA - PRESTIŻ

I Liga Kobiet

KONIEC SEZONU 2016/2017

VS

26:25

13 MAJ 2017

SKF KPR Sparta Oborniki

VS

MMKA Jutrzenka Płock


II Liga - Mężczyźni

29 KWIETNIA|14:30

SKS Orlik Brzeg

VS

SKF KPR Sparta Oborniki

21-20

22 Kwietnia 2017

SKF KPR Sparta Oborniki

VS

LKS OSiR KomprachciceII Liga - Meżczyzn

Strona główna

Szczypiorniści kończą pierwszą rundę zwycięstwem.

W ostatniej kolejce 1 rundy Sparta Oborniki podejmowała OSIR Komprachcice. Po 10 kolejkach to zawodnicy Sparty mieli więcej punktów w ligowej tabeli. Z tego względu na podopiecznych Marka Arciszewskiego ciążył obowiązek faworyta w tym spotkaniu.

Oborniczanie zaczęli od mocnego uderzenia. Po 5 minutach gry było 4 : 0. Komprachcice zaczęli jednak  odzyskiwać pole gry i odrabiać straty.  Słabo gramy na środku w obronie, to stamtąd pada większość bramek w tej części gry. Skuteczny w pierwszej połowie  Jonasz Ratajczak wykończył kilka składnych akcji  młodych rozgrywających i pierwszą  połowę kończymy przy wyniku    16 : 13.

Druga odsłona nie zmienia obrazu meczu, rywale grają ze sobą bramka za bramkę. Dobrą partię rozgrywa Michał Eitner. Jego udane interwencje w obronie dają spokojne prowadzenie. Nawet częsta gra w osłabieniu nie jest wstanie zagrozić gospodarzom w zdobyciu dwóch punktów. Sparta wygrywa 28 : 23. W ligowej tabeli z dorobkiem 9 punktów zajmujemy 7 lokatę.  Sparta: Kustoń, Rybarczyk, Wtorek, Narożny 4, Włudarczak Michał, Włudarczak Maciej 1, Matuszak, Golczyński, Ratajczak J. 8, Ratajczak Sz. 4, Kołodziej, Okpisz 2, Tepper 1, Eitner 5, Witaszak 1.


Nasi sponsorzy

Galeria

Zaloguj się