OBORNICKA PIŁKA RĘCZNA - TRADYCJA - DUMA - PRESTIŻ

I Liga Kobiet

KONIEC SEZONU 2016/2017

VS

26:25

13 MAJ 2017

SKF KPR Sparta Oborniki

VS

MMKA Jutrzenka Płock


II Liga - Mężczyźni

29 KWIETNIA|14:30

SKS Orlik Brzeg

VS

SKF KPR Sparta Oborniki

21-20

22 Kwietnia 2017

SKF KPR Sparta Oborniki

VS

LKS OSiR KomprachciceII Liga - Meżczyzn

Strona główna

Szczypiorniści kończą sezon zwycięstwem.

Piłkarze ręczni obornickiej Sparty zakończyli sezon w II lidze mężczyzn zwycięstwem nad Startem Konin. Wygrana nie była zaskoczeniem, zespół z Konina zajmuje ostatnią lokatę w tabeli. Dodatkowo przyjeżdżając do Obornik w mocno okrojonym składzie nie mógł liczyć na sprawienie niespodzianki.

Mecz był prowadzony pod dyktando miejscowych, szybko wypracowana przewaga przede wszystkim po kontrach Ratajczaka i Cieśli nie została zmarnowana i do przerwy SKF prowadził 20 : 10. Po przerwie gospodarze dostosowali się do gry najsłabszej drużyny ligi popełniając sporo błędów, zwłaszcza w defensywie. Mimo tego cały czas utrzymywała się bezpieczna przewaga, która po ostatnim gwizdku sędziów wynosiła 8 trafień. SKF KPR Sparta Oborniki – Start Konin 34 : 26. Komentarz trenera Marka Arciszewskiego: ,, Mecz z Koninem był ostatnim w tym sezonie. Zawody wygraliśmy aczkolwiek w nogach a przede wszystkim w głowach widać trudy sezonu. Teraz  kilka dni wolnego a później przejdziemy w okres aktywnego roztrenowania. Będzie wtedy czas na analizę i podsumowanie minionego roku.''

Sparta: Wtorek, Kustoń, Rybarczyk,  Cieśla 3, Narożny 6, Pachulicz 5, Kwiatkowski 7, Ratajczak 6, Włudarczak 2, Kołodziej 1, Haraj 3, Sztuba, Eitner 1.


Nasi sponsorzy

Galeria

Zaloguj się