OBORNICKA PIŁKA RĘCZNA - TRADYCJA - DUMA - PRESTIŻ

I Liga Kobiet

KONIEC SEZONU 2016/2017

VS

26:25

13 MAJ 2017

SKF KPR Sparta Oborniki

VS

MMKA Jutrzenka Płock


II Liga - Mężczyźni

29 KWIETNIA|14:30

SKS Orlik Brzeg

VS

SKF KPR Sparta Oborniki

21-20

22 Kwietnia 2017

SKF KPR Sparta Oborniki

VS

LKS OSiR KomprachciceII Liga - Meżczyzn

Strona główna

Szczypiorniści przegrali w Brzegu 27 : 26. Relacja.

Niemiłą niespodziankę sprawili sobie i kibicom piłkarze ręczni Sparty. W niedzielne południe przegrali w Brzegu z Orlikiem 27 : 26.

Nic nie zapowiadało porażki. Przed meczem oba zespoły dzieliła różnica 9 punktów w tabeli. Do tego dobrze rozpoczęła się pierwsza połowa bo od prowadzenia Spartan 4 : 1. 30 minut to oborniczanie wiedli prym. Fenomenalnie bramki strzegł Sebastian Kustoń. Skuteczni byli najbardziej doświadczeni zawodnicy: Kwiatkowski, Cieśla i Pachulicz punktowali rywali. Pierwszą odsłonę wygrywamy 17 : 12.

Niestety po przerwie praktycznie nie wyszliśmy na boisko. Seria prostych błędów podań do przeciwnika kończyło się utratą kolejnych bramek. W obronie nie chcieliśmy zderzyć się z przeciwnikiem. Gospodarze odrobili straty i wyszli na dwubramkowe prowadzenie. Ostatecznie Orlik Brzeg pokonał Spartę 27 : 26.

O kilka słów poprosiliśmy trenera Marka Arciszewskiego: ,, Pierwsza połowa przyzwoita, graliśmy w dobrym tempie, kończyliśmy praktycznie każdą kontrę pośrednią. W obronie proste błędy na lewym skrzydle ale w dobrej dyspozycji był Sebastian Kustoń. O drugiej połowie trudno znaleźć racjonalne i kulturalne słowa. Nie wyszliśmy z szatni, uznaliśmy że mecz już jest wygrany. Mamy dwutygodniową przerwę. Od wtorkowego treningu zaczniemy analizować i wyciągać wnioski żeby przygotować się należycie na mecz z vice liderem rozgrywek, Żagwią Dzierżoniów. ‘’

Sparta: Kustoń, Rybarczyk, Narożny 2, Włudarczak Michał 1, Haraj, Kwiatkowski 9, Myszkowski 2, Cieśla 4, Pachulicz 3, Ratajczak J. 2, Włudarczak Maciej 2, Kołodziej 1, Sztuba.

 


Nasi sponsorzy

Galeria

Zaloguj się