OBORNICKA PIŁKA RĘCZNA - TRADYCJA - DUMA - PRESTIŻ

I Liga Kobiet

KONIEC SEZONU 2016/2017

VS

26:25

13 MAJ 2017

SKF KPR Sparta Oborniki

VS

MMKA Jutrzenka Płock


II Liga - Mężczyźni

29 KWIETNIA|14:30

SKS Orlik Brzeg

VS

SKF KPR Sparta Oborniki

21-20

22 Kwietnia 2017

SKF KPR Sparta Oborniki

VS

LKS OSiR KomprachciceII Liga - Meżczyzn

Strona główna

Trudna przeprawa w Warszawie zakończona zwycięstwem 28-25 !

Szósta kolejka rundy rewanżowej i szóste zwycięstwo odnotowały nasze seniorki. Zakończyły też tym samym trudny okres trzech wyjazdów pod rząd i nie dość ,że oddaliły się od strefy spadkowej to mocno zbliżyły się do czołówki tabeli.

Mecz w Warszawie zaczął się od prowadzenia gospodyń 3-0. Być może było to spowodowane wczesna porą jaką spartanki musiały udać się na mecz. Nie mniej jednak szybko odparły atak przeciwniczek i zaczęły toczyć wyrównany pojedynek.
Akademiczki opromienione zwycięstwem nad v-ce liderem tabeli w Kościerzynie grały twardo i nie odpuszczały. Spartanki jednak z minuty na minutę zaczęły zdobywać przewagę i w 23 minucie prowadziły już 14-10 by na przerwę schodzić już tylko z dwubramkową przewagą. Po przerwie długi okres gry toczony był bramka za bramkę , lecz to nasze zawodniczki ponownie uzyskują czterobramkową przewagę i gdyby rzuciły 2 stuprocentowe okazje do zdobycia bramki i trafiły trzy  rzuty karne obyłoby się bez nerwowej końcówki. Dziewczyny nasze odparły jednak ostateczny atak warszawianek i wygrały zasłużenie 28-25.

Dziewczyny toczą ciężkie mecze bo liga jest wyrównana i nikt nie odpuszcza . Jestem dumny ze swego zespołu bo stają na wysokości zadania a nawet robią jeszcze więcej. Ciężko pracują na treningach i dzięki temu mogliśmy cieszyć się szóstą wygrana z rzędu. Bije im gromkię brawa , ale liga trwa dalej . Cieszymy się ze zwycięstw ale też mobiluzujemy sie mocno przed następnymi meczami  - komentuje trener Tomasz Konitz
Bramki Gładecka 6 , Cieśla 5, Niedzielska 5 Walkowiak 4, Nowak 4 , Wasiak 3, Filoda 1 Kochańska , Pękalska Durka , Kaszkowiak

Nasi sponsorzy

Galeria

Zaloguj się