OBORNICKA PIŁKA RĘCZNA - TRADYCJA - DUMA - PRESTIŻ

I Liga Kobiet

KONIEC SEZONU 2016/2017

VS

26:25

13 MAJ 2017

SKF KPR Sparta Oborniki

VS

MMKA Jutrzenka Płock


II Liga - Mężczyźni

29 KWIETNIA|14:30

SKS Orlik Brzeg

VS

SKF KPR Sparta Oborniki

21-20

22 Kwietnia 2017

SKF KPR Sparta Oborniki

VS

LKS OSiR KomprachciceII Liga - Meżczyzn

Strona główna

Wygrana na początek drugiej rundy.

W niedzielne południe szczypiorniści Sparty Oborniki rozpoczęli rundę rewanżową w II lidze mężczyzn. Przeciwnikiem podopiecznych Marka Arciszewskiego i Tomasza Witaszaka była Euco 9 Legnica. Klub z Dolnego Śląska po rundzie jesiennej zajmuje ostatnie miejsce w tabeli więc w roli faworyta wystąpili oborniczanie.

Początek meczu dobry w wykonaniu naszego zespołu, mocna obrona i dobra dyspozycja Sebastiana Kustonia przyczyniły się do wyprowadzenia kontr, które skutecznie wykorzystywał Jonasz Ratajczak. Lewoskrzydłowy był najskuteczniejszym graczem Sparty i skończył mecz z dorobkiem 9 bramek. Pierwsza połowa pod dyktando naszej drużyny i do szatni schodzimy przy wyniku 11 : 16. Po zmianie stron nastąpiło znaczne rozluźnienie w szeregach naszej drużyny. Gospodarze natomiast zaczęli odrabiać straty. Zniwelowali je w 38 minucie, wtedy na tablicy wyników widniał wynik 18 : 19. Trenerzy wzięli czas żeby uspokoić grę co poskutkowało lepszą grą w obronie i znów skutecznymi kontrami. W 52 minucie Sparta prowadzi już  10 bramkami i do końca meczu kontroluje wynik. Ostatecznie wygrywamy 35 : 27 i zdobywamy pierwsze punkty w rundzie rewanżowej.

Sparta: Kustoń, Wtorek, Narożny 3, Włudarczak Michał 1, Włudarczak Maciej 4, Ratajczak J. 9, Matuszak, Surma 3, Eitner 8, Ratajczak Sz. 2, Sztuba, Okpisz 4, Tepper, Kołodziej 1, Witaszak.

 


Nasi sponsorzy

Galeria

Zaloguj się