OBORNICKA PIŁKA RĘCZNA - TRADYCJA - DUMA - PRESTIŻ

I Liga Kobiet

KONIEC SEZONU 2016/2017

VS

26:25

13 MAJ 2017

SKF KPR Sparta Oborniki

VS

MMKA Jutrzenka Płock


II Liga - Mężczyźni

29 KWIETNIA|14:30

SKS Orlik Brzeg

VS

SKF KPR Sparta Oborniki

21-20

22 Kwietnia 2017

SKF KPR Sparta Oborniki

VS

LKS OSiR KomprachciceII Liga - Meżczyzn

Strona główna

Znów grała ,,Planeta Szczypiorniaka’’ .

W ostatnią sobotę 27 lutego spotkaliśmy się przy Obrzyckiej na trzecim turnieju IV edycji ,,Planety Szczypiorniaka’’. Zmagania 9 drużyn oglądała spora rzesza fanów złożonych z rodziców, dziadków i rówieśników. Prawdziwą wisienką na torcie był mecz o pierwsze miejsce między gospodarzem SP 4 Oborniki a SP Rożnowo.

Gry turniejowe szczypiorniści zaczęli z pełnym zaangażowaniem, pokazując spore umiejętności. Jest to niewątpliwie zasługa nauczycieli wychowania fizycznego, którzy na co dzień wszczepiają swoim podopiecznym serce do piłki ręcznej. Trzy grupy eliminacyjne wyłoniły, które z drużyn walczyły o poszczególne miejsca. Przed finałami odbył się dla rodziców wykład Tomasza Konitza, trenera kadry narodowej juniorek na temat: ,,Harmonijny rozwój dziecka w wychowaniu’’. Zawodnicy w tym czasie stanęli na linii 7 metrów, żeby wyłonić trzech króli rzutów karnych. W tej rywalizacji najlepsi okazali się Jakub Gorzelańczyk ( SP 3 ), Jakub Kuta ( SP 4 ) i Jan Czaprański ( SP Rożnowo ). Bronił uczestnik II i III edycji Planety – Oliwier Chruściel z Rożnowa, zawodnik SKF KPR Sparta Oborniki. Zwycięzcy zostali obdarowani przez trenera Konitza sprzętem reprezentacji Polski. Po aktywnej przerwie rozpoczęły się gry o miejsca. W najważniejszym meczu SP 4 – SP Rożnowo cały czas dochodziło do wymiany bramka za bramkę. Gdy wydawało się, że Rożnowo przejęło inicjatywę ,,czwórka’’ rzutem na taśmę zdobywa zwycięską bramkę. Jej autor Stasiu Grzesiak od razu powędrował w ramiona kolegów, którzy w ten sposób podziękowali mu za akcję meczu. Był to mecz godny finału co potwierdzili wszyscy zgromadzeni tego dnia kibice. Klasyfikacja trzeciego turnieju:

1.       SP 4 Oborniki  V klasa

2.       SP Rożnowo

3.       SP 4 Oborniki IV klasa

4.       SP 2 Oborniki V klasa

5.       SP 3 Oborniki

6.       SP Rożnowo dziewczęta

7.       SP Chrustowo

8.       SP 2 Oborniki IV klasa

9.       SP 2 Oborniki dziewczęta

Organizatorzy z SP 4 Oborniki dziękują Obornickiemu Centrum Sportu za pomoc w przeprowadzeniu turnieju oraz sponsorom:  Zbyszkowi Chudzickiemu za pyszne pączki oraz Markowi Nogajowi za ciepłą kawę i herbatę. Osobne podziękowanie dla Pana Gacka za fachową opiekę medyczną .Kolejny turniej na wiosnę w Szkole Podstawowej im. Bronisława Malinowskiego, w Chrustowie.Nasi sponsorzy

Galeria

Zaloguj się